Klimatizace – diagnostika, plnění, čištění klimatizace

Klimatizace je běžnou součástí většiny moderních vozů. Pokud, ale nefunguje správně, může kromě špatné regulace teploty být také příčinou zdravotních obtíží. Máte pocit, že vaše klimatizace v poslední době málo chladí, je hlučnější, nebo cítíte nezvyklý zápach ? Nepodceňujte situaci a nechte ji zkontrolovat odborníky

Servis klimatizace

Kompletní servis klimatizace (  diagnostika, opravy, plnění, čištění ) . Za hodinu už můžete být znovu na cestě a užívat si čistého vzduchu ve voze.

Diagnostická kontrola klimatizace

Pomocí originálních přístrojů koncernu Volkswagen Group   provedeme kontrolu tlaku chladicího média, kontrolu funkce kompresoru i těsnosti okruhu. Lokalizujeme případné úniky.

Opravy klimatizace

Pokud diagnostická kontrola odhalí závadu klimatizace, nemusíte mít strach. Ať už se jedná o únik chladicího média, nebo vadný kompresor. Případný únik zjišťujeme pomocí nejmodernějších technologií ( vodík, dusík ) Opravy nízkotlakého a vysokotlakého okruhu provádíme pomocí  zařízení pro opravu klimatizací Vulkan Lokring ( neplatí pro CO2  ) Naši technici zajistí rychlou opravu. 

Plnění klimatizace

V současné době se pro servis klimatizace používá speciální odsávací a plnící stanice. Ty zajišťují nejen bezúnikovou manipulaci s chladivem ( R 134 a, HFO 1234 yf, CO2 ) , ale také přesné plnění předepsaného množství chladiva do okruhu klimatizace

Čištění a dezinfekce klimatizace

Čištění a dezinfekci klimatizace provádíme : pěnovým čističem, biocidním dezinfekčním přípravkem ( sprej ), ozónem (doporučujeme )

klimatizace

Pro objednání servisu klimatizace v Praze a okolí volejte  +420 605 399 448, + 420 608 313 437
 (Po-Pá od 8 do 18 hod.)