Kompletní diagnostika vašeho vozu

U dnešních vozů už všechny závady pouhým pohledem pod kapotu neodhalíte a složitá elektronika připraví nepříjemné překvapení nejednomu řidiči. Při diagnostice vašeho automobilu proto postupujeme důkladně a komplexně. Pokud se při kontrole projeví závada, zajistíme vám opravu a případně i další potřebné služby.

ZNAČKOVÁ PÉČE O VÁŠ VŮZ

Pro vozidla značek Volkswagen, Audi, Škoda, Seat, VW - užitkové vozy  používáme výhradně originální přípravky a zařízení schválené koncernem Volkswagen AG.

KONTROLA ELEKTRONICKÝCH  SYSTÉMŮ

V rámci diagnostiky probíhá kontrola všech elektronických  systémů vozidla. K dispozici máme originální diagnostiku pro vozidla Volkswagen AG - ODIS , originální multiznačkovou diagnostiku VCDSBosch a Atal.

SPECIÁLNÍ DIAGNOSTICKÉ FUNKCE

U vozidel skupiny VW AG provádíme i diagnostické funkce podléhající utajení a ochraně komponentů ( GeKo ) .  Mezi ně patří : kódování imobilizéru, navigace, přizpůsobení klíčů od vozidla a pod. Tyto funkce provádíme pouze při předložení příslušných dokumentů ( VTP,OP majitele vozidla )

Kompletní diagnostika vozu vám zabere max. 30 minut. Pokud neodhalíme žádné závady, do půl hodiny můžete bez obav odjet.

diagnostika

Diagnostickou kontrolu svého vozu objednávejte na telefonních číslech +420 605 399 448, +420 608 313 437
(Po-Pá od 8 do 18 hod.)