Autoservis

Značkový servis Volkswagen, Audi, Seat/Cupra, Škoda, Volkswagen - užitkové vozy

Zaměřujeme se převážně na servis vozů koncernu Volkswagen AG. Díky tomu známe všechny typy automobilů do posledního šroubku. Každá značka má svá specifika, proto výhradně používáme originální díly, přístroje a zařízení a dodržujeme přísné kvalitativní standardy  předepsané koncernem Volkswagen AG. Svěřte servis svého auta do rukou specialistů.

Předcházejte složitým opravám a zbytečným výdajům pravidelnou prohlídkou vašeho vozu.

Servisní prohlídky

V rámci pravidelných servisních prohlídek, jejichž intervaly stanovuje výrobce vozidla, dostává váš vůz takovou péči, aby v maximální míře eliminoval případné závady vzniklé provozem vozidla. Dodržování těchto intervalů by mělo být především v zájmu uživatele vozidla. Jsme schopni provádět pravidelné servisní prohlídky včetně všech ostatních oprav na všech typech  vozidel Volkswagen AG. Zajistíme pro vás originální náhradní díly a vybereme nejvhodnější náplň motorového oleje. Samozřejmostí je zapsání servisní prohlídky do elektronické servisní knížky.

autoservis-pro-firmy-01

Pro autoservis v Praze a okolí volejte +420 605 399 448, +420 608 313 437
(Po-Pá od 8 do 18 hod.)

Věnujte pozornost

svému vozu
Chcete v rámci přípravy STK využít i další služby? Přezujeme pneumatiky, doplníme klimatizaci nebo provedeme diagnostiku. A to všechno v rámci jedné návštěvy.